Firma

earth.jpg Firma MAWI mieści się w Redzie i funkcjonuje na rynku nieprzerwanie od 1991 roku. Wszystkie nasze prace realizujemy rzetelnie zgodnie z wymogami aktualnych norm i przepisów prawa, a za wykonane usługi ponosimy całkowitą odpowiedzialność, jednocześnie udzielając Państwu pełnej gwarancji.

Wykonujemy usługi w zakresie:

- przeglądów, konserwacji i naprawy podręcznego sprzętu gaśniczego.
- przeglądów wraz z badaniem wydajności wody w hydrantach wewnętrznych i zewnętrznych,
- badamy węże hydrantowe w zakresie prób ciśnieniowych,
- wyposażamy obiekty w wymagany sprzęt gaśniczy,
- projektujemy, instalujemy i badamy oświetlenie awaryjne,
- uszczelniamy ogniochronnie przejścia instalacyjne,
- zabezpieczamy ogniochronnie konstrukcje stalowe.

Wszystkie prace serwisowe prowadzimy w firmowym warsztacie wyposażonym w specjalistyczne maszyny i urządzenia. Stosujemy wyłącznie oryginalne części zamienne, a naprawa odbywa się zgodnie z Instrukcjami opracowanymi przez Producentów gaśnic Wykonujemy usługi w zakresie:

Prowadzimy też stałą sprzedaż szerokiej gamy sprzętu i towarów zabezpieczających przed pożarem oraz gwarantujących bezpieczeństwo i higienę pracy.Zatrudniamy wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów z dziedziny bezpieczeństwa pożarowego, legitymujących się wszystkimi wymaganymi uprawnieniami,którzy chętnie służą swoją wiedzą w ramach realizowanych usług w zakresie doradztwa oraz prowadzonej sprzedaży. Współpracujemy z rzeczoznawcami do spraw zabezpieczeń przeciwpożarowych.

Na wszystkie wykonywane – usługi posiadamy stosowne certyfikaty i autoryzacje

Serdecznie Państwa zapraszamy do współpracy z MAWI